راهنمای ایجاد محتوایی که بک لینک های قدرتمند را جذب می کند

راهنمای ایجاد محتوایی که بک لینک های قدرتمند را جذب می کند

همه ما بک لینک های backlinks قدرتمندتری می خواهیم، ​​درست است؟

راهنمای ایجاد محتوایی که بک لینک های قدرتمند را جذب می کند
راهنمای ایجاد محتوایی که بک لینک های قدرتمند را جذب می کند

بک لینک ها  backlinks  سومین عامل مهم رتبه بندی موتورهای جستجو هستند. با این حال، بسیاری از وبلاگ نویسان و کارآفرینان آنلاین دقیقاً مطمئن نیستند که چگونه به آن دست یابند.

بیایید با اصول اولیه در اینجا شروع کنیم.

معمولاً دو راه برای ایجاد بک لینک قدرتمند برای وب سایت خود وجود دارد:

خرید بک لینک

با آژانس های موتور جستجوی سایه ای که قول خرید بک لینک های طبیعی را برای شما می دهند تماس بگیرید. اغلب این بک لینک ها کار نمی کنند. در سناریوی نادری که واقعاً کار می‌کنند، هزینه آن بک لینک‌ها خیلی زیاد است که هیچ سودی برای شما به همراه دارد. علاوه بر این، گوگل به شدت مخالف خرید لینک است. بنابراین همیشه این احتمال وجود دارد که در رتبه بندی موتورهای جستجو جریمه شوید.

جذب بک لینک توسط بازاریابی محتوا

روش دوم تولید بک لینک با کیفیت بالا و کاملا طبیعی از طریق بازاریابی محتوا است.

این روش نیاز به یک استراتژی بازاریابی محتوای مناسب و کمی کار سخت دارد، اما این تنها راه حل بلند مدت است.

در این پست، من قصد دارم چند نکته کاربردی را در مورد نحوه ایجاد محتوایی که در واقع بک لینک های قدرتمندتری جذب می کنند، مورد بحث قرار دهم.

پس بیایید ببینیم آن نکات و روش ها چیست.

 

1. پست های طولانی تر و غنی از اطلاعات Longer, Information-Rich Posts بنویسید

اگر می خواهید به طور مداوم بک لینک های با کیفیت بالا برای وبلاگ خود تولید کنید، باید چارچوب و روانشناسی زیربنایی چرایی ایجاد لینک های خروجی را درک کنید.

هنگامی که یک وبلاگ نویس ترافیک خود را به وب سایت دیگری هدایت می کند، از خوانندگانش می خواهد که جامع ترین و مفیدترین اطلاعات موجود در مورد یک موضوع را پیدا کنند.

به عنوان مثال، هر زمان که در مورد فاکتورهای رتبه بندی گوگل صحبت می کنیم، تمایل داریم به لیست کامل 200 فاکتور رتبه بندی گوگل توسط برایان دین لینک دهیم. ( لینک :  Brian Dean’s complete list of 200 Google ranking factors)

چرا؟

صرفاً به این دلیل که کامل و پر از اطلاعات است. او چیزی از آن کم نگذاشت. اگر یک مقاله وجود دارد که باید در مورد فاکتورهای رتبه بندی گوگل بخوانید، آن مقاله خواهد بود. و شما مجبور نخواهید بود یکی دیگر را بخوانید. به همین دلیل است که بک لینک های زیادی از دامنه های مختلف ایجاد کرده است.

این دستورالعمل دقیق تولید محتوا است که اگر می خواهید بک لینک تولید کنید باید از آن پیروی کنید.

مقالات فوق العاده آموزنده و عمیقی ایجاد کنید که واقعاً یک موضوع را بررسی می کند، نکات کاربردی را برای خوانندگان شما ارائه می دهد و مشکلات آنها را حل می کند.

2. شمارش کلمات سنتی را زیر پا بگذارید

اشتراک‌گذاری رسانه‌های اجتماعی نقش مهمی در هر استراتژی بازاریابی محتوا دارد. این نماهای ترافیکی، اعتبار، کشش و تعامل ایجاد می کند. همه اینها در نهایت به نوردهی بهتر و بک لینک های بیشتر تبدیل می شود.

طبق یک مطالعه اخیر، پست‌های وبلاگ با تعداد کلمات بیشتر، اشتراک‌گذاری بیشتری در رسانه‌های اجتماعی به دست می‌آورند.

شما باید حداقل 2000+ مقاله عمیق را هدف قرار دهید. علاوه بر این، اگر تعداد کلمات نهایی در دسته 2000 تا 3000 کلمه قرار گیرد، بر اساس کیفیت محتوای خود، اشتراک‌گذاری‌های بیشتری در رسانه‌های اجتماعی خواهید داشت.

این اشتراک‌گذاری‌های رسانه‌های اجتماعی مهر تأییدی توسط افراد واقعی هستند که پست‌های شما را دوست داشته‌اند. در واقع آنها آنقدر از آن خوششان آمد که تصمیم گرفتند آن را در شبکه های اجتماعی خود به اشتراک بگذارند.

سایر وبلاگ نویسان و تأثیرگذاران در جایگاه شما می توانند این را ببینند. آن‌ها می‌دانند که اگر دیگران محتوای شما را دوست داشته باشند و به اشتراک بگذارند، خوانندگان خود نیز از آن لذت خواهند برد.

به همین دلیل است که افزایش اشتراک‌گذاری در رسانه‌های اجتماعی یک استراتژی عالی برای افزایش پتانسیل تولید بک لینک‌های بیشتر است.

و در حالی که در حال انجام آن هستیم، در اینجا نکته دیگری وجود دارد که به شما کمک می کند تا اشتراک گذاری رسانه های اجتماعی و در نهایت تعداد کل بک لینک های با کیفیت بالا را افزایش دهید.

3. پست های وبلاگ مبتنی بر لیست بیشتری ایجاد کنید

پست های وبلاگ مبتنی بر فهرست در دنیای بازاریابی آنلاین بسیار خوب عمل می کنند. با این حال، با کمال تعجب، بسیاری از وبلاگ نویسان چنین پست هایی را آنطور که باید ایجاد نمی کنند.

اخیرا، BuzzSumo و OkDork تحقیقی را برای تعیین اینکه چرا پست های وبلاگ ویروسی می شوند انجام دادند. بر اساس نتایج مطالعه آنها، پست های وبلاگ مبتنی بر لیست و اینفوگرافیک ها بیشترین میزان اشتراک گذاری رسانه های اجتماعی را به خود اختصاص می دهند.

مردم در واقع پست های وبلاگ مبتنی بر لیست را ترجیح می دهند. و چنین پست هایی به طور متوسط ​​11000 اشتراک گذاری رسانه های اجتماعی را به خود اختصاص می دهند.

همچنین یک تصور غلط بسیار رایج وجود دارد که تعداد پست های وبلاگ مبتنی بر لیست بسیار زیاد است و شما نباید بیشتر از آنها را ایجاد کنید.

با این حال، این به سادگی درست نیست. همین تحقیق همچنین نشان داد که با وجود محبوبیت پست‌های مبتنی بر فهرست، تنها 5 درصد از محتوای وب بر اساس فهرست‌ها است.

وب‌سایت‌های محبوب زیادی وجود دارند که این کد را شکسته‌اند و پست‌های وبلاگی بیشتری ایجاد کرده‌اند که اعداد و فهرست‌هایی در آنها وجود دارد.

BuzzFeed و UpWorthy برخی از نام‌های بزرگی هستند که فوراً در ذهن ما ظاهر می‌شوند. آنها در ایجاد پست های مبتنی بر لیست تخصص داشته اند و بیشتر محتوای آنها در رسانه های اجتماعی به صورت ویروسی پخش می شود. این منبع اصلی ترافیک آنها برای مدت طولانی بوده است و همچنان در حال رشد است.

4. اینفوگرافیک های  Infographics بیشتری ایجاد کنید

اینفوگرافیک ها بدون شک بیشترین تعداد بک لینک را تولید می کنند.

اگر در به دست آوردن بک لینک های بیشتر در مدت زمان نسبتا کوتاه جدی هستید، ایجاد اینفوگرافیک با کیفیت بالا باید در برنامه بازاریابی محتوای شما باشد.

همانطور که در نسخه قبلی نیز مشاهده می کنید

جستجوی انجام شده توسط BuzzSumo و OkDork مبنی بر اینکه Infographics بیشترین میزان اشتراک گذاری رسانه های اجتماعی را ایجاد می کند – به طور متوسط ​​14000 اشتراک رسانه های اجتماعی. چنین حجم عظیمی از اشتراک‌گذاری اجتماعی قطعا به شما کمک می‌کند تا در معرض دید، اعتبار و اقتدار لازم قرار بگیرید.

مهمتر از آن، ایجاد اینفوگرافیک نسبت به پست های وبلاگ ساده نسبتاً سخت تر است. این یکی از دلایل اصلی است که چرا بسیاری از مردم ترجیح می دهند به جای قرار دادن همه آن اطلاعات به تنهایی، پیوندی به یک اینفوگرافیک ایجاد کنند.

اگر یک طراح گرافیک نیستید، می توانید یک طراح خوب را برای ایجاد اینفوگرافیک برای وب سایت خود استخدام کنید یا می توانید خودتان شروع کنید. این ممکن است در ابتدا کمی سخت به نظر برسد، اما ابزارهای بسیار خوبی وجود دارد که به شما امکان می‌دهد به سرعت اینفوگرافیک‌های عالی بسازید.

در اینجا چند ابزار برای شروع وجود دارد:

همچنین، در اینجا راهنمایی وجود دارد که به شما کمک می کند یاد بگیرید چگونه اینفوگرافیک ایجاد کنید و آنها را برای به دست آوردن نوردهی، ترافیک و بک لینک ارتقا دهید.

راهنمای مبتدی برای اینفوگرافیک توسط Crazy Egg (لینک: The Beginner’s Guide to Infographics by Crazy Egg)

کلمات پایانی
ساختن بک لینک زمان، صبر و یک رویکرد درست نیاز دارد. چیزهای زیادی وجود دارد که کاملاً در کنترل شما نخواهد بود. با این حال، محتوایی که در وب سایت خود منتشر و منتشر می کنید، قطعاً همینطور است.

اصول اولیه و روانشناسی اینکه چرا مردم پیوندهایی به کار شخص دیگری ایجاد می کنند را درک کنید و این کار کل فرآیند را بسیار ساده تر و آسان تر می کند.

در عین حال، هرزنامه های پیوندی را نیز درک کنید که به راحتی می توانند رتبه بندی موتورهای جستجوی شما را از بین ببرند. این کار را بکن، خوب می شوی.

حتی در این پست، من چند لینک خروجی به مقالات دیگر ایجاد کرده ام. چرا این کار را کردم؟

صرفاً به این دلیل که آنها برای شما آموزنده و مفید هستند.

بنابراین، اگر محتوای شما دارای کیفیت بالایی باشد که جامعه نیاز دارد، بک لینک های لازم را دریافت می کند. جدای از آن، از نکاتی که در بالا ذکر کردم برای افزایش اشتراک گذاری رسانه های اجتماعی و قرار گرفتن در معرض پست های وبلاگ خود استفاده کنید. همه اینها در نهایت به اعتبار و بک لینک بیشتر تبدیل می شود.

نکته آخری که می توان برای جذب بک لینک های با کیفیت ذکر نمود، نوشتن و نوشتن است، با تحقیق آنچیزی که مخاطبان شما نیاز و یا علاقه دارند، مطالب بیشتری بنویسید و کیفیت محتوای خود را افزایش دهید، از تصاویر و متنی شیوا استفاده کنید و آئین نگارش را به خوبی مراعات کنید، این می تواند از شما نویسنده ای بسازد که خود اعتباری برای نوشته هایش است و به همین خاطر می توانید بک لینک های با کیفیت را جذب کنید.

 

دیدگاه‌ خود را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *