بهترین شرکت سئو

در سئو رقابت شدیدی وجود دارد و مجموعه های همه توان خود را گذاشته اند که بهترین نتایج را بگیرند، برای افزایش توان رقابتی خود باید با یک آژانس سئو همکاری کنید، اما چگونه آنها را انتخاب کنید؟

مصرف کنندگان امروزی قبل از خرید به اینترنت نگاه می کنند، بنابراین بسیار مهم است که کسب و کار شما به راحتی به صورت آنلاین پیدا شود. اگر به این هدف دست یابید، ترافیک افزایش یافته و سرنخ های بیشتری برای کسب و کار خود خواهید یافت. بهینه سازی موتورهای جستجو یا سئو می تواند به حداکثر رساندن نمایش محصولات یا خدمات شما به صورت آنلاین کمک کند و به مشتریان بالقوه امکان می دهد اطلاعات مورد نیاز خود را از طریق موتورهای جستجو مانند Google، Bing و دیگران پیدا کنند. اگر شخصی داخلی دارید که می تواند سئو کسب و کار شما را اجرا کند عالی است، اما اگر این کار را ندارید، می توانید یک آژانس سئو را استخدام کنید.

آژانس سئو B2B

آژانس های سئو می توانند برای کسب و کارهایی که به دنبال رشد حضور آنلاین خود هستند بسیار ارزشمند باشند. در اینجا چند دلیل وجود دارد که چرا باید با یک آژانس سئو کار کنید:

آنها در بهینه سازی موتورهای جستجو تخصص دارند و می توانند به رتبه بالاتر وب سایت شما در نتایج جستجوی گوگل کمک کنند.
آنها می توانند به شما کمک کنند تا یک استراتژی بلند مدت سئو را ایجاد کنید که اهداف تجاری شما را برآورده می کند.
آنها تجربه کار با مشاغل در هر اندازه را دارند و می توانند خدمات سفارشی متناسب با بودجه شما ارائه دهند.
آنها می توانند پیشرفت کمپین سئوی شما را ردیابی کنند و در صورت نیاز تنظیمات را انجام دهند.
آنها همیشه در مورد آخرین روندهای سئو به روز هستند و می توانند آخرین استراتژی ها را برای کمک به رتبه بندی وب سایت شما پیاده سازی کنند.

چگونه آژانس سئوی مناسب برای کسب و کار خود را انتخاب کنید.

تصمیم گیری در مورد اینکه کدام شرکت سئو برای کسب و کار شما مناسب است می تواند چالش برانگیز باشد. با گزینه های بسیار زیاد، ضروری است که لیست خود را محدود کنید و همه عواملی را که برای شما مهم هستند در نظر بگیرید. مراحل زیادی مانند بودجه، اهداف و برنامه های بلندمدت باید در نظر گرفته شود. اما نگران نباشید، ما فهرستی از 7 موردی که باید هنگام جستجوی یک شرکت سئو قابل اعتماد برای کمک به رشد تجارت آنلاین خود در نظر داشته باشید، ایجاد کرده ایم.

ما نکات کلیدی را که باید در هنگام انتخاب آژانس سئو در نظر بگیرید را بیان می کنیم. با رعایت این نکات، می توانید مطمئن باشید که پول خود را در آژانسی سرمایه گذاری می کنید که نتایج واقعی را برای شما به ارمغان می آورد.

1. تحقیقات خود را انجام دهید – آژانس های سئوی مختلف را مقایسه کنید و نظرات را بخوانید.

هنگامی که به دنبال یک شرکت سئو برای کمک به رشد تجارت آنلاین خود هستید، مهم است که تحقیق خود را انجام دهید.

شرکت‌های مختلف سئو را با هم مقایسه کنید و نظرات مشتریان قبلی را بخوانید تا متوجه شرکت و نحوه عملکرد آنها شوید. این به شما کمک می کند یک شرکت قابل اعتماد و معتبر پیدا کنید که بتوانید به رشد کسب و کار خود اعتماد کنید.

بسیاری از شرکت‌های معتبر سئو وجود دارند که می‌توانید برای کمک به رشد کسب‌وکار آنلاین خود به آنها اعتماد کنید، با کارشناسان مجرب سئو که می‌توانند به شما در دستیابی به اهداف تجاری خود کمک کنند.

یکی از این شرکت ها وب برتر است (با خدمات سئو ما آشنا شوید)

2. از سایر مشاغلی که از خدمات سئو استفاده کرده اند درخواست معرفی کنید.

هنگامی که به دنبال یک آژانس سئو هستید، درخواست ارجاع از سایر مشاغلی که از خدمات سئو استفاده کرده اند می تواند مفید باشد. این به شما کمک می کند تا ایده بهتری در مورد کیفیت کاری که آژانس می تواند ارائه دهد به دست آورید. همچنین می‌توانید از مشتریان قبلی مراجع بخواهید تا بتوانید در مورد تجربه کار با آژانس بازخورد دریافت کنید.

وقتی آماده هستید که به دنبال یک شرکت سئوی خوب و قابل اعتماد برای کمک به رشد تجارت آنلاین خود باشید، ارجاعات یک راه عالی برای شروع است. اما چرا در وهله اول به خود زحمت درخواست ارجاع را بدهید؟

استراتژی سئو

چند دلیل وجود دارد که چرا بهتر است از افرادی که به آنها اعتماد دارید درخواست معرفی کنید:

– ارجاعات از سوی افرادی است که شما و کسب و کارتان را می شناسند، بنابراین می توانند شما را به شرکتی معرفی کنند که مناسب نیازهای شما باشد.

– در صورت درخواست ارجاعات با کیفیت، احتمال بیشتری وجود دارد.

– ارجاعات می توانند با دور کردن شما از شرکت هایی که مناسب نیازهای شما نیستند، در زمان و هزینه خود صرفه جویی کنید.

3. اهداف روشنی را برای آنچه می خواهید با سئو به دست آورید تعیین کنید و مطمئن شوید که شرکت آنها را درک کرده است.

هنگامی که به دنبال یک شرکت سئو هستید، مهم است که اهداف روشنی برای آنچه می خواهید به دست آورید تعیین کنید. این به شما کمک می کند تا تعیین کنید کدام شرکت به بهترین وجه با نیازهای شما مطابقت دارد. همچنین باید مطمئن شوید که شرکت اهداف شما را درک کرده و مایل است برای رسیدن به آنها با شما همکاری کند.

آنها باید بتوانند یک برنامه عملیاتی دقیق به شما ارائه دهند که به شما در دستیابی به نتایج دلخواهتان کمک می کند. یک شرکت قابل اعتماد همچنین در مورد نرخ ها و خدمات خود آگاه خواهد بود و با خوشحالی به هر سؤالی که دارید پاسخ می دهد.

4. از قبل در مورد بودجه سئو خود تصمیم بگیرید.

هنگامی که به دنبال یک آژانس سئو هستید، باید تصمیم بگیرید که چه نوع بودجه ای در دسترس دارید. عوامل زیادی در میزان هزینه خدمات سئو نقش دارند، بنابراین خوب است که از قبل تحقیق کنید. اگر بودجه محدودی دارید، هنوز راه هایی برای دریافت خدمات سئو با کیفیت بدون نیاز به هزینه زیاد وجود دارد.

اولین کاری که باید هنگام جستجوی یک شرکت سئو انجام دهید این است که برای خدمات رایگان مانند Google Analytics و Google Search Console ثبت نام کنید. این خدمات به شما امکان دسترسی به داده‌های ارزشمند زیادی را می‌دهد و به شرکت سئوی شما کمک می‌کند تا بهترین راه برای دریافت ترافیک ارگانیک بیشتر به وب‌سایت شما را پیدا کند. ( با خدمات سئو ارزان ما آشنا شوید )

کار بعدی که باید انجام دهید این است که یک جلسه استراتژی سئو با آژانس های مختلف ترتیب دهید تا به شما نشان دهد که چه نوع کاری انجام می دهند.

چقدر برای شما هزینه خواهد داشت و آیا با بودجه شما مطابقت دارد.

5. اطمینان حاصل کنید که آژانس سئو دارای سابقه خوبی از نتایج است – از موارد موردی یا نمونه کارهایی که انجام داده اند بخواهید.

هنگام انتخاب یک شرکت سئو قابل اعتماد، مهم است که مطمئن شوید که آنها سابقه خوبی از نتایج دارند. از مطالعات موردی یا نمونه‌هایی از کارهایی که در گذشته انجام داده‌اند بخواهید تا در مورد نوع نتایجی که می‌توانند به دست آورند، ایده بگیرید. اگر به دنبال برون سپاری نیازهای سئوی خود هستید، این همیشه امکان پذیر نیست، اما قطعاً باید به آن توجه کنید.

دریافت ارجاع از منابع قابل اعتماد مانند دوستان و اعضای خانواده که در گذشته از آژانس استفاده کرده‌اند به شما این امکان را می‌دهد تا در مورد موفقیت یا عدم موفقیت آنها ایده بگیرید. سعی کنید تصمیم خود را کاملاً بر اساس این ارجاعات قرار ندهید، زیرا آنها به راحتی می توانند مغرضانه باشند. با این حال، اگر چندین مورد از مراجع به همان جنبه های منفی شرکت سئو اشاره می کنند، باید دو بار در مورد همکاری با آژانس مذکور فکر کنید.

اطمینان حاصل کنید که آنها تاکتیک های بازاریابی B2B را به طور کلی و نحوه استفاده موثر از آنها را درک می کنند.

6. قراردادی را به صورت کتبی دریافت کنید که دقیقاً چه خدماتی ارائه خواهد شد، هزینه آن چقدر است و چه زمانی باید پرداخت شود.

یکی از عوامل کلیدی که هنگام انتخاب یک شرکت سئو باید به دنبال آن باشید این است که آیا آنها قرارداد را به صورت کتبی ارائه می دهند یا خیر. این سند باید دقیقاً جزئیات خدمات ارائه شده، هزینه آنها و زمان پرداخت را مشخص کند. این تضمین می کند که هم شما و هم شرکت سئو در یک صفحه هستید و هیچ غافلگیری در این مسیر وجود نخواهد داشت. همچنین مطمئن می شود که شرکت سئو به اهداف و نقاط عطف خاصی متعهد می شود، بنابراین هر دوی شما می دانید که کمپین شما چه زمانی به پایان می رسد.

اگر شرکتی اهدافی را تعیین نکند یا نتواند به آنها دست یابد، به احتمال زیاد نمی تواند انتظارات شما را برآورده کند.

اطمینان از اینکه آژانس سئو شما دارای تجربه است نیز می تواند به موفقیت کسب و کار شما در بازاریابی موتورهای جستجو کمک کند.

7. به طور منظم با شرکت ارتباط برقرار کنید تا مطمئن شوید که اهداف شما برآورده شده است و از نتایج راضی هستید.

به عنوان یک صاحب کسب و کار، بسیار مهم است که اهداف سئوی خود را حفظ کنید و مطمئن شوید که از نتایج راضی هستید. این را می توان با برقراری ارتباط منظم با شرکت SEO که استخدام کرده اید انجام داد. به این ترتیب، می توانید اطمینان حاصل کنید که اهداف خود برآورده می شوند و بیشترین بهره را از سرمایه گذاری خود می برید.

نکات پاداش برای استخدام آژانس سئو عالی
در زیر موارد اضافی وجود دارد که باید هنگام جستجوی یک آژانس سئو در نظر داشته باشید:

از دوستان یا همکاران تجاری خود برای توصیه ها بخواهید.

به صورت آنلاین و در سایت های رسانه های اجتماعی مانند اینستاگرام و لینکدین  و غیره تحقیق کنید.
شرکت هایی را که دوست دارید پیدا کنید و برای اطلاعات بیشتر با آنها تماس بگیرید.
اطمینان حاصل کنید که آنها در بالای آخرین روندها هستند تا ارزش وب سایت خود را به حداکثر برسانید.
انتخاب شرکت سئوی مناسب برای کسب و کارتان می تواند سخت باشد. با در نظر گرفتن بسیاری از مراحل، از جمله اهداف بلند مدت و ملاحظات بودجه، این فرآیند حتی پیچیده تر می شود. امیدواریم لیست ما به شما کمک کند تا تصمیم بگیرید که با کدام آژانس یا متخصص SEO B2B شریک شوید.

اما مطمئن شوید که تحقیقات خود را انجام دهید – شرکت های مختلف سئو را با هم مقایسه کنید و قبل از استخدام یک بررسی را بخوانید! اگر همه اینها ترسناک به نظر می رسد و برای اجرای این اصول کمک می خواهید، به ما اطلاع دهید. تیم کارشناسان ما آماده و منتظر هستند تا با شما همکاری کنند تا با در نظر گرفتن اینکه مشتریان شما چگونه فکر می کنند، یک سئو یا طرح بازاریابی خیره کننده ایجاد کنید.

 

کارشناسان سئو

مهم نیست که کدام شرکت سئو را انتخاب می کنید، مهم است که به طور منظم با آنها در تماس باشید و اطمینان حاصل کنید که اهداف شما برآورده می شوند. اگر از نتایج راضی نیستید، از صحبت کردن و درخواست تغییرات نترسید. بهترین شرکت های سئو می خواهند که شما از خدماتی که ارائه می دهند راضی باشید و برای دستیابی به نتایج دلخواه شما مایل به همکاری با شما باشند.

وقتی صحبت از سئو B2B به میان می آید، به آژانسی نیاز دارید که به کسب و کار شما در رسیدن به اهداف روشن کمک کند. بهترین شرکت ها آنهایی هستند که هم می توانند استراتژی و هم اجرا را ارائه دهند.

اگر به نظر چیزی است که به آن علاقه دارید، یا اگر اطلاعات بیشتری در مورد نحوه کار ما با مشتریان B2B خود می خواهید، به ما اطلاع دهید! ما دوست داریم این شانس را داشته باشیم که به شما کمک کنیم حضور آنلاین خود را از طریق یک برنامه بازاریابی دیجیتال خوب اجرا شده که به طور خاص برای شرکت شما طراحی شده است افزایش دهید. تیم متخصص ما متشکل از استراتژیست ها آماده همکاری با شما در توسعه موثرترین کمپین سئو B2B ممکن است.

 

دیدگاه‌ خود را بنویسید