4 نکته برای سئو داخلی سایت که به شما کمک می کند

4 نکته برای سئو سایت که به شما کمک می کند، رتبه و رنک گوگل خود را بهینه کنید. ابتدا باید بهترین کلمات کلیدی را انتخاب کنید، این مهم ترین بخش است، کلمات کلیدی باید متناسب با قصد کاربر باشد و …

 

 

سئو یا بهینه سازی موتورهای جستجو ، یک استراتژی بازاریابی مهم برای هر کسب و کاری است زیرا به موتورهای جستجو کمک می کند تا وب سایت، محتوا و ارتباط شما با جستارهای جستجو را درک کنند. همانطور که تکنولوژی به پیشرفت خود ادامه می دهد، موتورهای جستجو در ارائه کاربردی ترین نتایج محدود می شوند و ارزش سئو را افزایش می دهند.

در حالی که ایده بهینه‌سازی رقابتی می‌تواند دلهره‌آور باشد، یکی از ساده‌ترین راه‌ها برای شروع استفاده از وب‌سایت خودتان است! در اینجا چهار نکته برای سئو سایت وجود دارد:

لینک مرتبط : سئو چیست؟

کلمات کلیدی خود را بشناسید، اما تعداد زیادی از آنها را نشان ندهید

کلمات کلیدی قدرت پشت پرس و جوهای جستجو هستند و زمانی که وب سایت شما توسط گوگل خزیده می شود یا توسط کاربر خوانده می شود، عامل کلیدی هستند. دانستن اینکه مردم از چه کلماتی برای توصیف و قرار گرفتن در وب‌سایت شما استفاده می‌کنند، مهم است که در مواردی مانند کپی، عناوین و سرصفحه‌ها و حتی در آدرس‌های اینترنتی خود قرار دهید. با این حال، شما نمی خواهید از آنها بیش از حد استفاده کنید وگرنه به عنوان هرزنامه از بین می رود. «پر کردن کلمات کلیدی» حتی می تواند سایت شما را جریمه کند و منجر به تنزل رتبه شود. به یاد داشته باشید که برای بهترین نتیجه از این کلمات کلیدی به طور طبیعی استفاده کنید!

سلسله مراتب صفحه را استراتژی کنید

چیدمان محتوا در یک صفحه بر رتبه بندی آن در موتورهای جستجو و همچنین تجربه کلی کاربر تأثیر می گذارد. مهم است که محتوای خود را با استفاده از عناوین، سرصفحه ها و توضیحات در هر صفحه سازماندهی کنید (و فرصت خوبی برای استفاده از یک کلمه کلیدی مرتبط است). موتورهای جستجو و وب گردها به طور یکسان تمایل دارند برای عباراتی که در ابتدای صفحه شما ظاهر می شوند، وزن بیشتری قائل شوند، بنابراین موضوعات و کلمات کلیدی مهم را در بالای صفحه قرار دهید.

محتوای خود را بهینه کنید

برای رتبه بندی محتوا در سال 2022 که هزاران صفحه مرتبط وجود دارد، محتوای شما باید منحصر به فرد، ارزشمند و برای هدف جستجو بهینه شده باشد. سعی کنید خارج از چارچوب فکر کنید و محتوایی تولید کنید که چیز جدیدی را به روی میز بیاورد. با ارائه محتوای مفید و در عین حال لذت بخش، به خوانندگان خود چیزی ارزشمند برای وب سایت خود می دهید. وقتی به خوانندگان دقیقاً همان چیزی را که به دنبال آن هستند می دهید، موتورهای جستجو از این روش پیروی می کنند!

برخی از ایده های محتوا عبارتند از:

  • آموزش های گام به گام
  • فهرستی از منابع با کیفیت بالا
  • مصاحبه ها
  • نکات یا استراتژی هایی از یک منبع قابل اعتماد
  • مطالعات موردی

URL ها را کم ارزش ندانید

 

اگرچه ممکن است به نظر یک عامل رتبه بندی بزرگ نباشد، URL شما برای چیزی فراتر از انتقال شما از صفحه ای به صفحه دیگر است! بهترین روش ها نشان می دهد که URL ها باید کوتاه و مختصر باشند و در عین حال به کاربران (و موتورهای جستجو) می گویند که یک صفحه درباره چیست. این باعث بهبود تجربه کاربر و افزایش اعتماد به نفس در مرور سایت شما می شود، نه سردرگمی. URL ها همچنین نقاط مربوط به صفحات شما و نحوه اتصال آنها به یکدیگر را به هم متصل می کنند، به همین دلیل ساختار مهم است.

در اینجا یک مثال است، آیا احتمال بیشتری وجود دارد که آن را دنبال کنید

www.example.com/page یا www.example.com/index.php?id_wca=470&clcp27sap؟

زمانی که نمی دانید از کجا شروع کنید، بهینه سازی سئو می تواند ترسناک باشد، به همین دلیل است که ما در وب برتر نکات و خدماتی را برای کمک به رشد کسب و کار شما ارائه می دهیم. تیم ما مملو از کارشناسان بازاریابی است که با شما و کسب و کارتان آشنا می شوند تا آن را به بهترین شکل ممکن انجام دهند. علاقه مند به یادگیری بیشتر در مورد اینکه چگونه استراتژی های بازاریابی می تواند به کسب و کار شما کمک کند؟ همین امروز با وب برتر تماس بگیرید.

موضوع: خدمات سئو 

دیدگاه‌ خود را بنویسید