3 راه برای بهبود لینک های داخلی سایت

3 راه برای بهبود لینک های داخلی سایت

3 راه برای بهبود لینک های داخلی سایت
3 راه برای بهبود لینک های داخلی سایت

هنگامی که می خواهید مطمئن شوید که سایت شما در بهترین شکل قرار دارد، یکی از سنگ بنای سئو فنی بهینه سازی لینک داخلی سایت شما است. لینک های داخلی محتوای شما را به هم متصل می کند و به موتورهای جستجو درک ساختار وب سایت شما را می دهد.

پیوندهای داخلی به کاربران امکان می دهد در وب سایت شما حرکت کنند، ارزش پیوند را بین صفحات مختلف پخش کنند، و به موتورهای جستجو مانند گوگل اجازه می دهند تا به کشف محتوای جدید در وب سایت شما کمک کنند.

از آنجایی که پیوندهای داخلی برای سئو بسیار مهم هستند، بسیار مهم است که در استراتژی پیوند داخلی خود فعال باشید و اطمینان حاصل کنید که همه صفحات قابل خزیدن هستند و هیچ گونه خطای خزیدن را نشان نمی دهند.

در اینجا 3 عامل برای بررسی استراتژی پیوند داخلی سایت شما وجود دارد:

1. رفع خطاهای لینک داخلی

پیدا کردن صفحات داخلی شکسته و تغییر مسیر اولین گام در ممیزی پیوند داخلی است. این صفحات «حقوق لینک» را هدر می دهند و منجر به تجربه کاربری ضعیف می شوند. می توانید این کار را با استفاده از Screaming Frog  انجام دهید:

برای حل این مشکلات، می توانید لینک های شکسته را با لینک های زنده جایگزین کنید یا لینک ها را به طور کلی حذف کنید.

 

2. لینک های پیمایش و پاورقی برتر

محتوای ضروری خود را با پیوند داخلی از صفحه اصلی، چه در منوی بالا یا در پاورقی(فوتر)، معتبرتر کنید. این کار را با پست ها و صفحاتی که برای برند شما مهم هستند انجام دهید. منوهای خود را خیلی شلوغ نکنید و از لینک ها به درستی استفاده کنید. لینک های اصلی می تواند به خدمات مهم شما یا گروه محصولات باشد.

لینک های مرتبط و مفید

3. پیوندهای متنی

وقتی نوبت به محتوای سایت شما می رسد، باید در صورت امکان پیوندهای متنی را اضافه کنید تا به کاربران و موتورهای جستجو نشان دهید که آن صفحات به صورت موضوعی مرتبط هستند. همچنین باید اطمینان حاصل کنید که همه پیوندهای داخلی متنی از متن لنگر غنی از کلمه کلیدی استفاده می کنند که موضوع پیوند را توصیف می کند.

چرا این برای کسب و کار شما مهم است؟

با تفکر استراتژیک در مورد استراتژی پیوند داخلی خود و ممیزی پیوندهای داخلی خود برای مسائل، سلسله مراتب سایت خود را ایجاد می کنید، بنابراین خود را برای موفقیت در سئو آماده می کنید.

فعال بودن به جای واکنش با تاکتیک های فنی سئو می تواند تأثیر زیادی بر ترافیک ارگانیک، رتبه بندی و عملکرد داشته باشد. پیوندهای داخلی شالوده وب سایت شما را تشکیل می دهند، و شما باید به ارزیابی و بهبود استراتژی پیوند داخلی به طور منظم توجه کنید.

وب برتر  یک آژانس SEO با خدمات کامل با تیمی است که بیش از 15 سال تخصص دارد. پروژه های فنی سئو، مانند ممیزی پیوندهای داخلی، در نقشه راه پروژه ما برای همه مشتریان گنجانده شده است تا اطمینان حاصل شود که مشتریان ما کاربران و موتورهای جستجوی خود را به مهمترین صفحات خود راهنمایی می کنند.

مطلب مرتبط: خدمات سئو و بهینه سازی سایت

برای دریافت یک ممیزی جامع از سایت خود از جمله استراتژی پیوند با ما تماس بگیرید.

 

دیدگاه‌ خود را بنویسید