افزایش ترافیک سایت

چگونه ترافیک سایت را افزایش دهیم ؟ راه های موثر افزایش ترافیک سایت

افزایش ترافیک سایت موجب افزایش سرنخ های فروش و در نتیج فروش بیشتر حاصل می شود. راه های موثر برای افزایش ترافیک سایت کدام هستند؟

از یک بازاریاب یا صاحب مشاغل بپرسید که آنها  چه چیزی را بیشتر دوست دارند ،  به شما می گویند “مشتریان بیشتر”.

چه چیزی اغلب پس از مشتریان در لیست خواسته های یک کسب و کار می آید؟

بازدید بیشتر از سایت آنها.

راه های زیادی وجود دارد که می توانید ترافیک وب سایت خود را افزایش دهید ، و در پست امروز ، ما 25 مورد از آنها را بررسی می کنیم ، از جمله چندین راه برای افزایش ترافیک سایت به صورت رایگان.

افزایش ترافیک سایت
چگونه می توان ترافیک سایت را افزایش داد. راه های موثر افزایش ترافیک مرتبط سایت کدام است

 

افزایش ترافیک سایت موضوع مورد علاقه مدیران موفق است . آنها می دانند سرنخ های فروش و در نتیجه افزایش فروش و درآمد آنها با افزایش ترافیک سایت حاصل می شود.


به صورت خلاصه راه های افزایش ترافیک حس و انگیزه رقابت است ، برخی از شرکت ها با صرف هزینه و زمان در جذب مخاطب بیشتر در حال رقابتی سخت هستند. اما عده ای تنها به طراحی سایت بسنده می کنند، این گروه هیچگاه از کسب و کار اینترنتی خود راضی نیستند، آنها به مسائل مهم توجه نمی کنند .

از جمله مسائل مهم در افزایش ترافیک و بازدید از سایت است .

  • تولید محتوا عالی ( امروزه حتی محتوای معمولی و یا خوب جوابگو نیست )
  • توجه به طراحی موبایل  ( به خاطر افزایش روز افزون تعداد بازدیدهای موبایل )
  • توجه به مسائل فنی سایت ( از جمله سرعت و امنیت سایت )
  • دریافت سیگنال های موثر از صفحات اجتماعی ( صفحات اجتماع محل مناسبی برای درک نیاز و سلایق مشتری و دریافت سیگنال هایی برای افزایش بازدید می باشد )
  •  وبلاگ نویسی مهمان
  • بسیاری دیگر

 

ما به شرح آنها خواهیم پرداخت ، از جمله مسائل مهم در افزایش ترافیک و بازدید از سایت است .


شما مانند اکثر مشاغل هستید ، وب سایت شما محرک بزرگی برای فروش و کسب درآمد است.

ما لیستی از 25 تاکتیک کلیدی را تهیه کرده ایم که می توانید برای جلب توجه بیشتر به محتوای خود ، کلیک های بیشتر و بازدید از سایت خود را انجام دهید تا بتوانید کسب و کار خود را رونق داده و سایتی فعال داشته باشید .


 

1. برای افزایش ترافیک سایت، تبلیغ کنید Advertise

این  بسیار واضح است ، ما ابتدا به آن نگاه می کنیم. جستجوی پولی ، تبلیغات در رسانه های اجتماعی و تبلیغات نمایش داده شده  همه راههای بسیار خوبی برای جذب بازدیدکننده ، ایجاد نام تجاری شما و معرفی سایت شما .

استراتژی های پولی خود را متناسب با اهداف خود تنظیم کنید – آیا فقط ترافیک بیشتری می خواهید یا به دنبال افزایش تبدیل نیز هستید؟ هر کانال پولی مزایا و معایب خود را دارد ، بنابراین قبل از دست یابی به کارت اعتباری خود ، به اهداف خود دقت کنید.

تبدیل، نرخ تبدیل یا conversions، درصد خرید از بازدید می باشد . یعنی چه تعداد از بازدیدکننده گان سایت از شما خرید می کنند و یا به اهدافی که مشخص کرده اید مبادرت می کنند.

اگر امیدوار هستید که بازدید بیشتر از سایت منجر به فروش بیشتر شود ، باید کلمات کلیدی با هدف تجاری را به عنوان بخشی از استراتژی های تبلیغات  خود هدف قرار دهید. بله ، رقابت برای این عبارات جستجو می تواند شدید (و گران) باشد ، اما بازدهی آن می تواند ارزشش را داشته باشد.

تجربه به ما نشان می دهد که تبلیغات کلیکی گوگل ( علیرغم افزایش هزینه ای که داشته است ) ، تبلیغات در سایت های پر بازدید،  تبلیغات سایت از طریق وبلاگ نویسی ، سایت های آگهی نامه ، استفاده از تبلیغات اینستاگرام از روش های موثر برای افزایش ترافیک سایت می باشد.


2. اجتماعی شوید “Get Social” – صفحات اجتماعی راهی موثر برای افزایش بازدید سایت

تولید محتوای عالی کافی نیست و امیدواریم کسانی محتوای ما را پیدا و مطالعه کنند، شما باید پیشگام باشید. یکی از بهترین راه ها برای افزایش بازدیدکنندگان از وب سایت شما استفاده از کانال های رسانه ها یا صفحات  اجتماعی برای تبلیغ محتوای خود است.

توییتر برای پیوندهای کوتاه ، سریع (و وسوسه انگیز) ایده آل است . اگر شما یک شرکت تولید کننده محصولات B2C هستید ، ممکن است با سایت های اجتماعی مانند Pinterest و Instagram ، جذابیت زیادی پیدا کنید.


3. مخلوط کردن آن Mix It Up

هیچ فرمول جادویی برای موفقیت در بازاریابی محتوا وجود ندارد ، علیرغم آنچه برخی معتقد هستید. به همین دلیل ، طول و قالب محتوای خود را تغییر دهید تا هرچه بیشتر برای انواع مختلف خوانندگان جذاب و آموزنده  باشد. پستهای وبلاگ کوتاهتر و مبتنی بر اخبار با محتوای طولانی و فیلم ، اینفوگرافیک و قطعات داده محور برای حداکثر تأثیر( از همه نوع محتوا استفاده کنید، گاهی یک متن کوتاه با حداقل 300 کلمه و گاهی متن های طولانی و گاهی از مدیاهای مدرن مانند فیلم و پادکست و تصاویر مرتبط استفاده کنید. )


4. تیترهای مقاومت ناپذیر بنویسید

سرفصل ها یکی از مهمترین بخش های محتوای شما هستند. بدون سرفصل قانع کننده ، حتی جامع ترین پست وبلاگ نیز خوانده نخواهد شد. تسلط بر هنر تیتر نویسی. به عنوان مثال ،بعضی از نویسندگان  اغلب بیش از بیست عنوان مختلف می نویسند تا سرانجام به یکی از مهمترین آنها را انتخاب کنند  ، بنابراین قبل از اینکه مطلبی را منتشر کنید ، به تیتر خود خوب فکر کنید.

تیترها در فهرست گوگل نمایش داده می شود و باید جلب توجه کنید، هنگامی که بازدید کننده سایت شما به دنبال مطالب دیگری می گردد، باز عناوین را مرور می کند، بعضی جالب به نظر می رسد و آنها را مرور می کند، اگر محتوای آن صفحه هم مناسب باشد بازدید کننده راضی خواهید داشت .

 


5. به سئو داخل صفحه توجه کنید Pay Attention to On-Page SEO

فکر می کنید سئو مرده است؟ دوباره فکر کن.

بهینه سازی محتوای شما برای موتورهای جستجو هنوز یک عمل ارزشمند  است.

آیا بیشترین استفاده را از متن جایگزین برای تصویر می کنید؟

آیا پیوندهای داخلی  ( لینک سازی داخلی ) به محتوای جدید ایجاد می کنید؟

توضیحات متا چطور؟

هنوز سئو داخلی صفحه جزء مهمی از سئو سایت می باشد و می تواند به افزایش ترافیک ارگانیک سایت کمک کند.

از طریق لینک زیر با خدمات سئو داخل صفحه ما آشنا شوید :

سئو داخل صفحه 


6. کلمات کلیدی دم بلند را هدف قرار دهید Target Long-Tail Keywords

کلمات کلیدی دم بلند ، آدم را یاد مار یا حیوانی با دم بلند می اندازد ، کلمات کلیدی دم بلند در واقع به عباراتی اشاره دارد که از چندین کلمه تشکیل شده است ، مثلا “خدمات سئو داخل صفحه” می تواند یک کلمه کلیدی دم بلند باشد یا “طراحی سایت با وردپرس در تهران”  یک کلمه کلیدی دم بلند می باشد

آیا کلمات کلیدی با هدف بالا و پایه کلمات کلیدی محبوب شما تحت پوشش قرار گرفته است؟ پس زمان آن است که کلمات کلیدی دم بلند را نیز هدف قرار دهید.

برای اینکه مفهوم پاراگراف بالا مشخص باشد ، ما به عنوان یک سئو کار ، هیچگاه به دنبال کلمه کلیدی سئو نیستیم ، چون اولا هدفمند نیست و بعد از آن رقابت در آن بسیار سخت است به جای آن کلمه “سئو سایت ” یا بهتر از آن ” خدمات سئو سایت” را هدف قرار می دهم .

یا می توانیم هدف را کمی مشخص تر کنیم ، کسانی که به دنبال خدمات سئو سایت هستند، ممکن است هنوز از مزایای بالای سئو درک درستی نداشته باشند، پس خیلی اهل هزینه نیستند، یعنی پروژه ای که مقرون به صرفه نیست و امکان پیروزی در آن کم است ، به جای آن از کلمه ” خدمات سئو حرفه ای ” را هدف قرار داده ایم این می تواند مشتریان با تجربه تر را جذب کند ، می توانیم قراردادهای سئو برد-بردی با آنها داشته باشیم .

کلمات کلیدی طولانی جستجوهای بیتشر در گوگل است  ، به این معنی که اگر آنها را به عنوان بخشی از جستجوی پولی یا سئو خود قرار بدهید.


7. وبلاگ نویسی مهمان را شروع کنید “Start Guest Blogging”

وبلاگ نویسی کلا یک فعالیت پرشور است ، هم سرگرمی است هم تبلیغات و برندینگ است . نوشتن باعث می شود که شما با فنون نویسندگی بهتر آشنا شوید . نوشته های شیوا در وب همیشه مشتری دارد ، یعنی اگر می خواهید محتوای شما برای مخاطب جالب باشد ، باید درست بنویسید و به شیوائی مطلبتان را بیان کنید، نه مثل خیلی از نوشته های که تا دو سطر آنرا می خوانید ، خمیازه می کشید.

قبل از این که بگویید – نه ، علیرغم آنچه ممکن است شنیده باشید ، وبلاگ نویسی مهمان مرده نیست. ایمن سازی یک پست مهمان در یک سایت معتبر می تواند ترافیک وبلاگ را در وب سایت شما افزایش دهد و به مارک تجاری شما کمک کند.

اما توجه داشته باشید  – استانداردهای وبلاگ نویسی مهمان در دو یا سه سال   گذشته  تغییر کرده است و تاکتیک های اسپم می تواند مجازات های سختی را در پی داشته باشد. با هوشیاری پیش بروید. بعضی از وبلاگ نویسان تنها برای گرفتن لینک مطلب می نویسند که گوگل آنها را شناسائی می کند. این جور لینک ها شاید مجازات سختی نداشته باشد ، اما مزیت و امتیازی هم ندارد.


 

دیدگاه‌ خود را بنویسید