گوگل بهتر است یا توالت

طی تاریخ ما شاهد اختراعات فراوانی بوده ایم . اختراعاتی که باعث شده است کیفیت زندگی ارتقاع پیدا کند. بعضی مواقع هم انسان توفقی نداشت که بعضی از اختراعات به زندگی بشری خود را بازکند.

این نوشته تلنگری است بر عواقبی که اینترنت می تواند در زندگی و روان ما بگذارد . چقدر زمان ما صرف اینترنت و نشتن پایه مانیتور و یا مشغول شدن با گوشی می شود. این موضوع چقدر بر روان ما تاثیر می گذارد. چرا پدر بزرگ و مادر بزرگ های ما زندگی شادتری داشته اند. به راستی اگر شما بخواهید بین نیازهای اساسی انسانی و تکنولوژی یکی را انتخاب کنید، کدام را انتخاب خواهید کرد و چرا ؟ به عواقب آن توجه کنید.

 

لوگوی گوگل - گوگل بهتر است یا توالت
گوگل بهتر است یا توالت

فهرست مطالب این نوشته :

  • فناوری چیست ؟
  • فناوری چگونه به ما در افزایش کیفیت زندگی کم می کند.
  • فناوری موتور جستجوی گوگل
  • نگاهی به جدیدترین فناوری در موتور جستجوی گوگل
  • پیدایش و فناوری توالت
  • نگاهی به اینکه گوگل بدترین تکنولوژی و اختراع بشری است .
  • نحوه استفاده ما از فناوری هایی چون توالت و موتورهای جستجو و ….

فناوری چیست ؟

فناوری یا تکنولوژی Technology در واقع یک معنی دارند.

عده ای تصور می کنند که فناوری و تکنولوژی باید چیزهای عجیب مانند ربات ها باشند. اما یک ناخن گیر خود یک فناوری بشری است ، شما فکر کند به چه راحتی می توانید با ناخنگیر ناخن خود را در مدت یک یا دو دقیقه بگیرید. پس ابتدا فناوری را تعریف می کنیم و در جملات کوتاه ، آنچه در ذهن دارم را اشاره می کنم .
به زبان ساده فناوری یا تکنولوژی باعث راحتی در زندگی می شود ، می توان به آتش اولین فناوری بشری اشاره کرد و یا به عصر تکنولوژی که شما با یک کلیک می توانید به انبوعی از اطلاعات دسترسی داشته باشید .
تعریف فناوری ، علم یا دانش است که برای حل مشکلات یا اختراع ابزارهای مفید مورد استفاده عملی قرار می گیرد.
رایانه ها و اینترنت: توانایی انجام مراحل اساسی تفکر بسیار سریعتر ، تجارت ، علم و تجارت را قادر می سازد تا بسیار کارآمدتر پیش بروند.
نمونه ای از فناوری ، اینترنت است که اطلاعات به روز را در چند لحظه در دسترس هر کسی قرار داده و اطلاعات بی درنگ درباره وقایع در سراسر جهان را فراهم می کند.
یک نمونه از فن آوری ها در عصر حجر بود که اولین چاقو یا بیل از یک قطعه سنگ یا ابسیدین ساخته شد.
به عنوان نمونه ای از فناوری ، محصولاتی هستند که در طول برنامه فضایی اختراع شده اند و به مهندسان و سایر دانشمندان امکان استفاده از انواع این محصولات و مواد را در ساخت داده اند.
نمونه ای از فن آوری صدا فوق العاده ، MRI ، اسکن CAT و سایر اشکال تصویربرداری هسته ای است که به پزشکان امکان می دهد داخل بدن انسان را با استفاده از ترکیبی از فناوری پزشکی ، فناوری هسته ای و فناوری رایانه ببینند.
استفاده از یک تکنیک ، روش یا روش سیستماتیک برای حل یک مسئله. بیشتر فناوری امروز به معنی استفاده از رایانه است.
فناوری استفاده از دانش علمی برای حل مشکلات عملی ، به ویژه در صنعت و تجارت.
از Tekhnologia یونانی ، به معنی درمان منظم یا علم صنایع دستی. علوم کاربردی. هنرهای عملی. کاربرد دستگاهها ، ماشین آلات و تکنیک های علمی برای ساخت و سایر فرایندهای تولیدی. رجوع به هلنولوگوبوبیا ، تکنوفیلی و فن هراسی شود.
روش ها ، مواد و دستگاه های خاص مورد استفاده برای حل مشکلات عملی.
مجموعه دانش موجود در جامعه ای که در زمینه طراحی مد ، تمرین هنرها و مهارت های دستی و استخراج یا جمع آوری مواد کاربرد دارد.
سیستمی که توسط آن جامعه موارد مورد نیاز یا مورد نظر را در اختیار اعضای خود قرار می دهد.
عصر حجر: توسعه ابزارهای ساده از چوب یا خرده سنگ و کشف آتش ، که راهی برای پخت غذا و ایجاد گرما و نور ایجاد می کرد ، از پیشرفت های فن آوری بود که به مردم اجازه می داد کارها را با سهولت و سرعت بیشتری انجام دهند.
اصطلاحات مورد استفاده در یک علم و غیره ؛ اصطلاحات فنی
عصر آهن: توانایی کار با فلزات سخت تر از مس و قلع ، ذوب آهن و توانایی حذف آهن از سنگ معدن مجاز افزایش سریع در ساخت سلاح ، ابزاری را به وجود آورد که به سود تمدن است و توانایی بیشتری در انجام کار دارد. وظایف ، مانند تولید و حمل و نقل.
دانش یا مطالعه هنرهای عملی یا صنعتی ، علوم کاربردی و غیره
روشی ، فرایندی و غیره برای رسیدگی به یک مشکل فنی خاص.
عصر مفرغ: توانایی تکامل یافته انسان برای کار با فلز ، توانایی شکل گیری ابزارهای محکم تری را به همراه داشت و معرفی چرخ به افراد امکان سفر و برقراری ارتباط بیشتر را می داد.
تمام فن آوری های مختلف و قابل استفاده توسط یک فرهنگ یا مردم توسعه یافته است.
منشا فن آوری
ویکی واژه : برخورد سیستماتیک یونانی tekhnologiā با هنر یا صنعت مهارت tekhnē در ریشه های هند و اروپایی -logiā -logy

از یونان باستان Ï „ÎµÏ ‡ νολ ογίΠtek (tekhnologia ، «درمان منظم (دستور زبان))») ، از «ÎÏ ‡ νΠ· (tekhne ،« هنر ») + -λ ± (-logia).

کامپیوتر و اینترنت نمونه هایی از فناوری هستند.
علم و فناوری در بهبود زندگی بشر برای ما شناخته شده است.
فناوری باعث تولید هرچه بیشتر ما شده است.
من مخالف فناوری نیستم ، من به راحتی از کار لذت می برم.
فناوری به سادگی ترکیبی از سایر محصولات اقتصادی به روش های جدید است.
همانطور که اشاره کردم ، فناوری ممکن است در واقع محدودیت هایی نیز داشته باشد .

فناوری یا تکنولوژی جستجوی گوگل

من یک متن  قدیمی از گوگل توی اینترنت پیدا کردم که مربوط به شما به سال 2002 ، هشدار داده بودن که مطالب این صفحه قدیمی شده است و برای کسب اطلاعات جدید به صفحات دیگر مراجعه شود . اما این اطلاعات برای نوشته من کافی بود . به ادامه مطلب توجه کنید.

 

فناوری پشت نتایج عالی گوگل

به عنوان یک کاربر ، با سرعت و دقت جستجوی گوگل  آشنا هستید. دقیقاً چگونه گوگل  موفق می شود سریعاً نتایج جستجو را برای هر پرس و جو پیدا کند؟ قلب فناوری جستجوی گوگل PigeonRank است ، سیستمی برای رتبه بندی صفحات وب ساخته شده توسط بنیانگذاران گوگل لری پیج و سرگئی برین در دانشگاه استنفورد.

سیستم PigeonRank

با توجه به پیشرفت کار B. F. Skinner ، پیج و برین استدلال کردند که از خوشه های کبوتر کم هزینه (رایانه های شخصی) می توان برای محاسبه ارزش نسبی صفحات وب سریعتر از ویراستاران انسانی یا الگوریتم های مبتنی بر ماشین استفاده کرد. و در حالی که گوگل ده ها مهندس دارد که روزانه برای بهبود هر جنبه ای از خدمات کار می کنند ، PigeonRank همچنان زمینه همه ابزارهای جستجوی وب ما را فراهم می کند.

چرا PigeonRank pat اختراع شده گوگل خیلی خوب کار می کند

موفقیت PigeonRank اساساً به قابلیت آموزش برتر کبوتر خانگی (Columba livia) و ظرفیت منحصر به فرد آن در تشخیص اشیا regardless بدون توجه به جهت گیری مکانی بستگی دارد. کبوتر خاکستری معمولی می تواند به راحتی از بین مواردی که فقط کوچکترین تفاوت ها را نشان می دهند ، تشخیص دهد ، توانایی که به او امکان می دهد وب سایت های مربوطه را از بین هزاران صفحه مشابه انتخاب کند.

با جمع آوری دسته کبوتر در خوشه های متراکم ، گوگل قادر است پرسشهای جستجو را با سرعتی بالاتر از موتورهای جستجوی سنتی پردازش کند که معمولاً برای انجام رتبه بندی ارتباط خود به پرندگان شکاری ، مرغ های پرورش دهنده یا پرندگان آبزی آهسته اعتماد می کنند.

هنگامی که یک جستجوی جستجو به Google ارسال می شود ، به یک کوپ داده هدایت می شود که در آن صفحات نتیجه را با سرعت چشمگیر کنترل می کند. وقتی نتیجه مربوطه توسط یکی از کبوترهای خوشه مشاهده می شود ، با منقار خود به یک میله فولادی با روکش لاستیک برخورد می کند ، که به صفحه یک مقدار PigeonRank اختصاص می دهد. برای هر نوک ، PigeonRank افزایش می یابد. آن صفحاتی که بیشترین دکمه ها را دریافت می کنند ، در بالای صفحه نتایج کاربر با سایر نتایج به ترتیب نوک زدن نمایش داده می شوند.

تمامیت

روش های کبوتر محور گوگل دستکاری نتایج ما را بسیار دشوار می کند. در حالی که برخی از وب سایت های بی پروا سعی کرده اند با قرار دادن تصاویر در صفحات خود از خرده نان ، دانه پرندگان و طوطی هایی که به طرز اغوا کننده ای در پرهای پر زرق و برق ظاهر می شوند ، رتبه خود را افزایش دهند ، فن آوری PigeonRank گوگل را نمی توان فریب این روش ها را زد. جستجوی Google راهی آسان ، صادقانه و عینی برای یافتن وب سایت های با کیفیت بالا با اطلاعات مرتبط با جستجوی شما است.

PigeonRank سوالات متداول

چگونه PigeonRank توسعه یافت؟

سهولت آموزش کبوتر در اوایل سالنامه علمی ثبت شد و توسط روانشناس برجسته BF Skinner به طور کامل مورد بررسی قرار گرفت ، وی نشان داد که فقط با مشوق های جزئی می توان کبوترها را برای انجام کارهای پیچیده مانند بازی پینگ پنگ ، خلبانی بمب یا تجدید نظر در Abatements آموزش داد.

برین و پیج اولین کسانی بودند که تشخیص دادند این سازگاری می تواند از طریق نوک تیز کردن موازی برای حل مشکلات پیچیده مانند سفارش مجموعه های داده بزرگ یا سفارش پیتزا برای گروه های بزرگی از مهندسان استفاده شود. پیج و برین قبل از استقرار در ترکیبی از بذر کتان و کتان با انگیزه های پرندگان متعددی آزمایش کردند که نه تنها عملکرد برتر را ارائه می دهد ، بلکه می توان آنها را بدون هیچ هزینه ای از محل نگهداری فضای باز اطراف جمع کرد.

چالش های عملیاتی کردن بسیاری از خوشه های کبوتر (رایانه های شخصی) چیست؟

کبوترها به طور طبیعی در جمعیت انبوه کار می کنند ، زیرا هرکسی که بسته ای از بادام زمینی را در یک میدان شهری در دست دارد ، از این موضوع آگاه است. این قابلیت جمع و جور کردن ، Google را قادر می سازد تا تعداد زیادی پردازنده را در فضاهای کوچک بسته بندی کند.  هنگامی که باید طرفداران بزرگ را وارد کرد تا پره ها را از مخزن داده خارج کند ، مشکلاتی ایجاد می کند. حذف سایر محصولات جانبی کبوتر یک چالش بزرگتر بود ، تا اینکه پیج و برین فناوری پیشرفته ای را برای نقاط ریز تشکیل دهنده نمایشگر مانیتور ، ایجاد کردند. پس زمینه سفید و تمیز صفحه اصلی Google توسط این فرآیند تجدید پذیر تأمین می شود.

آیا کبوترها واقعاً احمق نیستند؟ آنها چطور این کار را انجام میدهند؟

در حالی که در واقع هیچ کبوتی برای حضور در دادگاه عالی تأیید نشده است ، اما کبوترها در مواجهه با گزینه های دشوار در قضاوت های فوری تبحر دارند. این امر آنها را برای هر شغلی که نیاز به تصمیم گیری دقیق و معتبر تحت فشار داشته باشد ، مناسب می کند. از جمله موقعیت هایی که کبوترها به طور شایسته ای خدمت کرده اند می توان به کنترلرهای جایگزین ترافیک هوایی ، شمارنده های پروانه و داوران طرفدار فوتبال در طول سال های “بازپخش فوری” اشاره کرد.

گوگل کبوترهایش را می گیرد؟ برخی از آزمایشگاه های خاص تولید مثل؟

گوگل فقط از کبوترهای ارزان قیمت و خارج از خیابان برای خوشه های خود استفاده می کند. با جمع آوری بسته های گوگل بیش از 50 دکترا (سگهای جمع آوری کبوتر) از پارکها و میادین شهر ، کبوترها جهت گیری سریع وب سایت و ارتباط آنها را به یک مجموعه داده مناسب اختصاص می دهند.

آیا نگه داشتن كبوترها در قفسه های داده كوچك ، بی رحمانه نیست؟

Google بیش از همه استانداردهای بین المللی برای رفتار اخلاقی پرسنل کبوتر خود است. نه تنها به آنها محدوده تعاونی و تاقچه های پنجره آن داده می شود ، بلکه اتاق های مخصوص استراحت نیز برای راحتی آنها ایجاد شده است. این اتاق ها با مجموعه ای از دانه ها و دانه های دلپذیر انباشته شده اند و بهترین آنها را برای مجسمه سازی در مجسمه های اروپایی دارند.

آینده محاسبات کبوتر چیست؟

Google همچنان به جستجوی برنامه های جدید برای PigeonRank و فناوری های وابسته ادامه می دهد. یکی از امیدوار کننده ترین پروژه های توسعه شامل مهار میلیون ها کبوتر در سراسر جهان برای کار در چالش های پیچیده علمی است.

خوب توجه داشته باشید این متن متعلق به 2002 می باشد و امروز گوگل به نوعی دیگر فکر می کند

 

بیاید با جدید ترین تکنولوژی گوگل آشنا شویم 

تکنولوژی جدیدBERT  گوگل

Google Uses BERT Technology To Develop Its Search Results

گوگل از فناوری BERT برای توسعه نتایج جستجو استفاده می کند

گوگل اخیراً با جدیدترین به روزرسانی خود که شامل استفاده از فناوری BERT در نتایج موتور جستجو است ، فعال شده است. طبق HubSpot ، Google بیش از 70000 پرسش جستجو در ثانیه را پردازش می کند. اگر حساب کنید ، این تعداد به 5.8 میلیارد جستجو در روز منجر می شود.

گوگل علاوه بر امکان انجام چنین مقدار جستجوی در هر ثانیه ، در حال کار بر روی بهبود نتایج جستجو برای تهیه محتوای خاص و هدفمند نیز است. استفاده از BERT و تکنیک های جدید شبکه عصبی منجر به تغییرات قابل توجهی در الگوریتم جستجو خواهد شد.

BERT چیست؟

BERT ، مخفف عبارت “Bidirectional Encoder Representations from Transformers” نمایندگی رمزگذار دو طرفه از Transformers ، یکی از جدیدترین تحولات در زمینه یادگیری ماشین است. مقاله تحقیق BERT که توسط متخصصان Google AI Language منتشر شده است ، BERT را روشی برای بازنمایش زبان قبل از آموزش توصیف می کند.

این نوآوری فنی شامل آموزش دو طرفه مدلهای زبان است که منجر به مفهوم عمیق تری از زمینه و جریان زبان می شود. به عبارت دیگر ، اجرای BERT به منظور ارائه نتایج صحیح تر در مدت زمان کمتر ، پرسش های  جستجوی نتایج گوگل را تغییر داده و بهبود می بخشد.

پیامدهای بروزرسانی

گوگل برای اولین بار در مورد BERT شروع به صحبت در سال 2018 کرد وقتی آنها به آخرین به روز رسانی در الگوریتم جستجو اشاره کردند. امروز ، به روزرسانی جدید در سطح جهانی فعال است و بر نحوه استفاده افراد از این موتور جستجو تأثیر می گذارد.

الگوریتم جدید برای جستجوهایی که از جملات کامل تشکیل شده اند ، بهترین عملکرد را خواهد داشت. Google در تلاش است تا کاربران خود را به جای دنباله ای غیر منطقی از کلمات کلیدی ، هنگام استفاده از جملات کامل و دستوری استفاده کند.

با اهمیت یافتن جملات کامل نسبت به دنباله ای از کلمات کلیدی ، این به روزرسانی جدید می تواند منجر به تغییراتی در زمینه  سئو SEO شود. هدف اصلی پشت این به روزرسانی ، راهی  بر بهبود نتایج موتور جستجو  در Google است.

علاوه بر این ، این به روزرسانی اخیر اولین باری است که گوگل قصد دارد از جدیدترین تراشه های TPU یا Tensor Processing Unit خود برای نتایج جستجو استفاده کند. تمام این تلاش ها منجر به تجربه بهتر کاربران برای کاربران اینترنت در سراسر جهان می شود.

تغییرات متداول در الگوریتم احتمالاً برخی از مولفه های بهینه سازی موتور جستجو را تحت تأثیر قرار خواهد داد ، و متخصصان سئو و بازاریابان خارج از آن را دچار سردرد می کند. تغییر از جستجوی کلمات کلیدی به سوالات مکالمه ممکن است مدتی طول بکشد تا کاربران عادت کنند اما با توجه به پیشرفت های قابل توجه در نتایج جستجو ارزش آن را دارد.

ما در نوشته ای دیگر به این تکنولوژی و تاثیر آن بر سئو سایت خواهیم پرداخت .

و اکنون اشاره ای بکنیم به اینکه گوگل می تواند بدترین اختراع بشری باشد، اما چرا ؟

چرا گوگل بدترین فناوری بشری است !

بیایید در اینجا صادق باشیم گوگل 20 سال قبل یک موتور جستجو ایجاد کرد و هر ساله پیشرفت هایی در زمینه بهتر شدن موتور جستجو انجام داده است. فرض Google این است که هیچ کس هرگز نسخه بهتری از جستجوگر او نخواهد سایخت . بنابراین طبق تعریف ، اگر علیه نوآوری در فناوری شرط می بندید ، سهام گوگل را بخرید! ( این کار برای ما ایرانی ها سخت و یا ناممکن است )

دستور کار Google چیست؟ چرا زندگی را خیلی آسان می کنیم؟

مثل اکثر مردم ، من نمی توانم بدون گوگل زندگی کنم. تقریباً به اندازه برق امروز مهم است و من کاملاً مطمئن هستم که جهان بدون google دیگر به طور عادی وجود نخواهد داشت. شرکتی است که انقلاب اینترنت را شروع کرد و امروز بودجه تبلیغات را در تمام شرکت های بزرگ در سراسر جهان تسلط دارد.

برای جهانیان ، گوگل شرکت فناوری برتر ، بهترین از بهترین ها ، شرکتی است که وقتی به سیلیکون ولی فکر می کنید ، به آن فکر می کنید. این شرکت در حال حاضر یکی از پنج شرکت بزرگ جهان با سرمایه بازار بیش از 750 میلیارد دلار است.

بیایید به شماره درآمد نگاه کنیم. تا امروز ، تقریباً 90٪ از درآمد Google از جستجو حاصل می شود ، مشاغلی که آنها 20 سال قبل ایجاد کردند. Google Maps ، Gmail و غیره همه ابتکاراتی هستند که تجارت جستجو را بهینه می کنند.

بیائید به برخی فناوری های دیگر گوگل اشاره کنیم :  Google Maps ، Gmail ،   (رانندگی خودکار)  یا همان WayMo و Android  و البته بسیاری از تکنولوژی های ریز و درشتی که گوگل به آنها علاقه مند بود و موفقیت هایی هم داشته ، البته در خیلی از آنها هم شکست کامل خورده مانند Google Plus  .
نمی گویم Google یک شرکت ابتکاری نیست. آنها از نظر جزئی قطعات ابتکاری هستند اما در هر نوع نوآوری خارج از جستجو نتوانسته اند کاملا بهترین باشند.

من می توانم به مشکلات بی شماری در جهان فکر کنم که نیاز به رفع دارند اما به نظر نمی رسد گوگل علاقه مند باشد.
در مقابل ، آمازون با سرمایه گذاری تهاجمی هر پنی (گاهی بیشتر از حد توان خود) برای ایجاد جریان درآمدی در آینده (AWS ، Alexa ، غذاهای کامل و غیره) سرمایه گذاری کرده است.
جالب است که به نظر می رسد امروز در سطح ترازنامه دو نوع شرکت فناوری وجود دارد:

1) به نظر می رسد تسلا و آمازون بیش از درآمد خود سرمایه گذاری می کنند.

2) اپل ، گوگل و مایکروسافت که نمی دانند با پول خود چه کاری انجام دهند.

من یکی از طرفداران Marissa Mayer (مدیر عامل سابق یاهو) هستم که همچنین یکی از اولین کارمندان Google بود. در زمان فارغ التحصیلی ، وی بیش از 12 پیشنهاد از معتبرترین شرکتهای جهان داشت.
چرا او تصمیم گرفت به تیم کوچک گوگل بپیوندد؟ او فکر کرد که در آن زمان با باهوش ترین و درخشان ترین افراد در گوگل ملاقات کرده است و این اساس تصمیم او بود.
بیایید در اینجا صادق باشیم گوگل 20 سال قبل یک موتور جستجو ایجاد کرد و هر ساله پیشرفت هایی در زمینه بهتر شدن موتور جستجو انجام داده است. فرض Google این است که هیچ کس هرگز نسخه بهتری از جستجو ایجاد یا ایجاد نمی کند.

قبل از گوگل شما راه های بسیاری برای تبلیغات و بازاریابی دارید. سئو کردن و حضور در صفحه اول گوگل . به خاطر داشته باشید که گوگل یک شرکت کاملا تجاری است و صاحبان گوگل با گفتاری بسیار آشکار گفته اند که تنها برای سهامدارانشان کار می کنند .

شاید به زودی شاهد آن باشیم که سئو شکل عوض کند و به جای آن مجبور باشیم برای جستجوهای خود و یا تبلیغات در گوگل هزینه های بالائی پرداخت کنیم .

یک توجه به میزان آگهی ها گوگل نسبت به نتاج گوگل بیندازید . در گذشته گوگل این دو را کاملا از هم جدا کرده بود . تبلیغات را در سمت راست و نتایج ارگانیک را در وسط . اما الان بالاترین رتبه ها و نفر اول گوگل به کسی بستگی دارد که پول بیشتری پرداخت می کند.

راستی اگر یک روز گوگل نباشد ، شما چه راهی برای بازاریابی و فروش خود دارید. وجود صفحات اجتماعی و سایت های محلی می تواند بهترین راه حل برای امروز و فردای دیگر می باشد.

یکی از مشکلات دیگر گوگل ، فهرست اطلاعات آن هست . واقعا چه کسی می تواند صحت تمامی اطلاعات را گوگل فهرست می کند را تایید کند. استفاده و بازی با کلمات کلیدی هنوز هم بهترین نتایج را در بر دارد . علیرغم تبلیغات گسترده ای که گوگل از باهوش شدن ربات های خود می کند. راهی طولانی باید طی شود تا گوگل بتواند کاملا قابل اعتماد باشد.

مشکلی که در گوگل بسیاری را آزار می دهد ، معیارهای قابل اطمینان و ضد اعتماد . مثلا شما اطلاعات قدیمتر و سایت های قدیم تر را در رنک های بالاتر می بینید و هیچ راه جدی  برای جستجوی مطالب جدیدتر در گوگل پیش بینی نشده است .

باید قبول کنیم ، گوگل همه ما را تنبل کرده است ، آدمی به تفکر نقش خود را در زندگی پیدا می کند، اما امروز هر کسی تنها یک گوشی لازم دارد تا بهترین پاسخ ها را به سئوالات شما بدهد ( به نظر اینگونه می آید چون معیار سئوال شونده و داور یکسان است .

درباره توالت
ویکی پدیا: توالت (به فرانسوی: Toilette)، دستشویی یا سرویس بهداشتی (فارسی افغانستان: تشناب) که در گذشته به آن خَلا یا مستراح نیز می‌گفتند سازه ای ساختمانی است که در درون اماکن مسکونی، اداری و غیره به منظور دفع مدفوع و ادرار انسان ساخته می‌شود. هدف اصلی از ساخت دستشویی توسط بشر، ایجاد امکان دفع به‌طور بهداشتی بوده‌است. زیرا هر انسان در سال نزدیک به ۱۴۵ کیلوگرم مدفوع دفع می‌کند.

فناوری توالت

فناوری توالت و مقایسه آن با تکنولوژی گوگل

بگذارید از زبان یک معمار در مورد توالت و حمام بشنویم
امروزه توالت به عنصر اصلی طراحی یک ساختمان ارتقا یافته است. مدت ها پیش ، وقتی آرزو می کردم که معمار شوم ، برای مشتری ای خانه ای طراحی می کردم که می خواست تلویزیون را از توالت و وان ببیند اما نمی خواست تلویزیون خود را در توالت بگذارد. کل مجموعه اصلی و در نتیجه درصد زیادی از طبقه دوم ساختمان ، با دیدن مناظر حمام طراحی شده است. و این ساختمانی بود که من در کارنامه خود داشتم که با دستشویی آغاز شد. هر چند به طور معمول ، توالت نقش مهمی در آسمان خراش های امروز را به خود اختصاص داده است .

 

دیدگاه‌ خود را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *