چگونه یک آژانس بازاریابی موفق ایجاد کنیم

سایت حرفه ای داشته باشید ، مطالب مفیدی و مطابق با نیاز مخاطبان  و حضور قوی در رسانه های اجتماعی از اصول مهم راه اندازی آژانس بازایابی موفق است .

سفر همیشه آسان نیست  و موانع زیادی در مسیر وجود دارد، برخی در میان راه می مانند . اگر برنامه ای مشخص ندارید ممکن است مدتها راه های اشتباه بروید و سر درگم و ناامید شوید اما اگر بدانید چه باید انجام بدهید و پشتکار برررسید به موفقیت می رسید . در اینجا نکاتی وجود دارد که من در طول مسیر مهم است .

 

استاد تولید سرنخ Master lead generation

یافتن راهی برای تولید سرنخ باید اولویت شماره یک شروع یک کسب و کار کوچک باشد. حتی اگر خدمات شما کامل نباشد، لازم است بازخورد واقعی مشتری را دریافت کنید تا خدمات خود را کامل کنید. شما باید منبعی برای تولید سرنخ ثابت پیدا کنید، مانند بازاریابی ایمیلی و بازاریابی رسانه های اجتماعی.

تبلیغات کنید، تبلیغات کنید و باز هم تبلیغات کنید.

تبلیغات اینترنتی ، تبلیغات گوگل ، تبلیغ در اینستاگرام . اما تبلیغات شما باید حساب شده باشد و قبل از تبلیغات همه چیز را برای خوب دیده شدن فراهم کنید.

همه چیز را سیستمی کنید

بسیاری از کارآفرینان در دام ایجاد شغل دیگری برای خود می افتند. در سال اول کسب و کارم، به دلیل هرج و مرج کامل دست و پنجه نرم کردم. من در یک زمان تصادفی از خواب بیدار می شدم، در فیس بوک برای مردم پیام می فرستم و امیدوارم کسب و کار ایجاد کرده باشم.

من فقط زمانی شروع به رشد در کسب و کار خود کردم که شروع به ایجاد سیستم هایی در مورد هر کاری کردم. فهمیدم که اگر تعداد مشخصی ایمیل بفرستم، تعداد معینی قرار ملاقات دریافت می کنم که نتیجه آن تعداد فروش مشخصی است. فهمیدم که به مشتریان چه بگویم، هر چند وقت یکبار ارتباط برقرار کنم و چگونه با مشتریان ارتباط برقرار کنم. به خصوص مهم است که کارهایی را که با تکرار روزانه انجام می دهید یادداشت کنید. صرف زمان برای ایجاد سیستم‌ها می‌تواند کار زیادی باشد، اما در نهایت اگر می‌خواهید از نقش «فریلنسر» فراتر بروید و به «مدیر عامل» بروید، لازم است. با گذشت زمان، من توانستم بسیاری از کارهای اساسی را با اتوماسیون ایمیل، دستیاران مجازی و استخدام نیروی فروش برون سپاری کنم.

 

 یک برند ایجاد کنید

دام دیگری که بسیاری از کارآفرینان طعمه آن می شوند این است که در ایجاد یک برند در اطراف خود شکست می خورند.

آنها صرفاً در به دست آوردن مشتری دیگر وسواس پیدا می کنند. در نتیجه، بسیاری از کارآفرینان نمی توانند کسب و کار خود را بفروشند و در آن گرفتار می مانند. شما باید بفهمید که می خواهید کسب و کار شما چه چیزی را نمایندگی کند و آن را به صورت آنلاین در پلتفرم های رسانه های اجتماعی خود به نمایش بگذارید و پوشش مطبوعاتی برای خود ایجاد کنید. اگر به صورت آنلاین نشان ندهید که چه کسی هستید، فقط به کالایی دیگر برای مشتریان خود تبدیل خواهید شد.

برندسازی به شما کمک می‌کند کسب‌وکار جدیدی کسب کنید و به مشتریان فعلی کمک می‌کند مدت بیشتری با شما بمانند. علاوه بر این، زمانی که به دنبال خروج از کسب و کار خود هستید، به جذب سرمایه گذاران جدید کمک می کند.

با گذشت زمان، مطبوعات زیادی ایجاد کردم و حضور قوی در رسانه های اجتماعی ایجاد کردم. این به کسب و کار من کمک کرده است که با نرخ تصاعدی رشد کند.

 

دیدگاه‌ خود را بنویسید