سئو چیست ؟ ترفندهای سئو کلاه سیاه

سئو SEO مخفف عبارت Search Engine Optimization است. این فرایند بهینه سازی وب سایت یا صفحه وب است و قابل مشاهده در صفحه نتایج موتورهای جستجو است.

امروزه سئو SEO زمینه پررونقی در بازار است.

اکثر کارآفرینان ، صاحبان مشاغل روی این پلت فرم کار می کنند تا وب سایت خود را در اسرع وقت در صفحه نتایج موتورهای جستجو رتبه بندی کنند.

دلیل اصلی پشت سر گذاشتن مخاطبان هدف است که از نتایج جستجوی ارگانیک دریافت می کنید.

جستجوی ارگانیک به این معناست که ترافیکی که در وب سایت خود دریافت می کنید از موتور جستجو باشد که  هزینه ای ندارد. جستجوی ارگانیک با تبلیغات کلیکی گوگل متفاوت است .

این به سادگی چیزی نیست جز تایپ کردن کلمه کلیدی یا عبارت در موتور جستجو و کلیک بر روی پیوند مشخص از صفحه نتایج. نوع دیگر معدنی است که پرداخت می شود. برای به دست آوردن ترافیک وب سایت خود ، باید مبلغ مشخصی بپردازید.

 

سئو چیست ؟ ترفندهای سئو کلاه سیاه
سئو چیست ؟ ترفندهای سئو کلاه سیاه

عمدتا 3 نوع سئو وجود دارد

1. سئو کلاه سفید

2. سئو کلاه سیاه

3. سئو کلاه خاکستری

1. سئو کلاه سفید

کلاه سفید به هر عملی اشاره می کند که عملکرد موتور جستجو را در صفحه نتایج موتورهای جستجو (SERP) بهبود می بخشد ، در حالی که یکپارچگی وب سایت شما را حفظ کرده و در شرایط خدمات موتورهای جستجو باقی می ماند.

تاکتیک های SEO کلاه سفید شامل ،

ارائه محتوا و خدمات با کیفیت.
استفاده از متا تگ های توصیفی و غنی از کلمات کلیدی
پیمایش سایت شما را آسان می کند.

2. سئو کلاه سیاه

این مجموعه شیوه هایی است که برای افزایش رتبه سایت یا صفحه در موتورهای جستجو از طریق وسایلی که شرایط خدمات موتور جستجو را نقض می کند ، مورد استفاده قرار می گیرد. در زمینه SEO کلاه سیاه به عنوان “افراد بد” از “بچه های خوب” ، که کلاه سفید بر سر داشتند ، نامیده می شود. این اصطلاح بیشتر برای توصیف هکرهای رایانه ای ، سازندگان ویروس و کسانی که با رایانه اقدامات غیراخلاقی انجام می دهند ، استفاده می شود.

تاکتیک های سئو کلاه سیاه شامل موارد زیر است:

اتوماسیون محتوا
صفحات درب ورودی.
متن یا پیوندهای پنهان.
کلمه کلیدی چاشنی.
روپوش
ایجاد صفحات ، زیر دامنه ها یا دامنه ها با محتوای تکراری.

3. سئو کلاه خاکستری:

از سئوی کلاه سفید خطرناک تر است ، اما ممکن است باعث شود سایت شما از موتورهای جستجو و سایت های وابسته به آنها منع شود یا نشود. سئو کلاه خاکستری در دسته کلاه سیاه یا کلاه سفید قرار نمی گیرد زیرا شرایط خدمات مربوط به این موضوع مشخص نیست. درک صحیح از سئو کلاه خاکستری بسیار مهم است زیرا می تواند رتبه سایت شما را بدون عواقب منفی ارتقا دهد یا هزاران نفر از دست رفته ترافیک شما را متحمل شود.

پس از اتمام موفقیت آمیز طراحی و توسعه وب سایت خود ، می توانید با سئو SEO  شروع کنید. در این مورد ، شما باید با سئو SEO  در صفحه شروع کنید و بعداً ، می توانید با فعالیتهای خارج از صفحه شروع کنید.

 

دیدگاه‌ خود را بنویسید