صفحه فرود و سئو سایت

سئو صفحات فرود یا landing page

صفحات فرود برای افزایش فروش استفاده می شود ، گوگل خیلی علاقه ای به صفحات فرود ندارد. گوگل به مرتبط بودن صفحه اهمیت می دهد ، صفحات باید شامل مطالب شفاف و کامل در مورد خدمات و محصولات شما باشد ، نه تنها برای هدایت و فروش .

 

گوگل از همه صفحات فرود متنفر نیست. در واقع ، با یک تعریف ساده شده می توان گفت  ، هر صفحه ای که کاربر از طریق آن وارد سایت شما می شود ، صفحه فرود است. شما سایت خود را برای جستجو بهینه می کنید ، بنابراین هر صفحه محتوا می تواند یک صفحه فرود باشد.

چیزی که گوگل دوست ندارد صفحاتی است که از طرح معمول سایت شما خارج می شود تا روی قیف صفحه فرود متمرکز شود. صفحاتی که حتی اساسی ترین مسیریابی را ندارند و اساساً به جای اینکه به آنها امکان کاوش در سایت شما را بدهند ، به یک هدف واحد هدایت می شوند.

حتی آن صفحات فرود ، گوگل کاملاً مخالف نیست. حتی گفتن شدید دوست نداشتن کمی خشن است. گوگل صفحات فرود را دوست ندارد ؛ در واقع ، آنها  را برای قیف فروش خوب ضروری می دانند.

نکته این است که برای ایجاد یک صفحه فرود خوب باید از قوانین خاصی پیروی کنید و در واقع  گوگل صفحات فرود شما را هنگام خزیدن رتبه بندی می کند.

نمره ای که می دهد در بخش کلمات کلیدی در ابزارهای مدیر وب سایت شما قابل مشاهده است.

صفحه فرود و سئو سایت
صفحه فرود و سئو سایت – انچه گوگل می خواهد اطلاعات کامل و با جزئیات در مورد خدمات و محصولات و نوشته های آموزنده و جالب است . یک صفحه فرود برای فروش می باشد با کمترین کیفیت سئو

 

آنچه Google از آن متنفر است

و من در واقع منظورم از نفرت است – صفحه فرود وحشتناک و بی کیفیت است که هیچ ارزشی ندارد ، فقط یک فراخوان برای اقدام و یک پیوند تبدیل است.

شاید شما بتوانید این را پیش بینی کنید ، حتی ؛ فقط قوانین کلی گوگل را در مورد بهینه سازی کلمات کلیدی ، طول محتوا ، کیفیت محتوا ، پیوندها و هر چیز دیگری که الگوریتم بررسی می کند ، اعمال کنید.

آنچه گوگل می خواهد

Google می خواهد صفحه فرود شما دارای چند معیار خاص باشد.

اولین چیزی است که پاندا با آن مبارزه می کند. صفحه فرود شما باید محتوای مرتبط ، مفید و مناسب باشد . هر یک از این ویژگی ها را با جزئیات ببینید:

 

مرتبط بودن صفحه فرود

اگر کاربری در صفحه شما فرود می آید ، می خواهد صفحه ای که روی آن کلیک کرده است ، باشد. اگر صفحه شما به طور کلی در مورد موضوع دیگری باشد یا مانعی برای دسترسی آنها به آن اطلاعات باشد ، تجربه ضعیفی است.

صفحه فرود باید متناسب با نیاز و علایق کاربران و مخاطبان باشد

برای سئو بهتر و جذب ترافیک بالاتر می توانید یک پست وبلاگی 10000 کلمه ای کاملاً مرتبط با پیوندی که کاربران را به آن می رساند ، بنویسید .

اما اگر فقط یک مطلب طولانی بدون اطلاعات واقعی یا نکات قابل استفاده باشد ، تجربه بدی برای کاربران است.این صفحات نه تنها بازدید کننده را جذف نمی کنند بلکه با افزایش نرخ پرش از سایت رتبه سئو شما را کاهش می دهند .

اصالت به زبان ساده

محتوای شما نباید در جای دیگری به صورت آنلاین ارسال شود. اگر در جای دیگری در فهرست نشان داده شود ، حضور و توجه کاربر را از هم جدا می کند و تجربه بدی است.

آنچه گوگل می خواهد و سئو مناسبی است و باعث افزایش ترافیک سایت می شود .

دسته دوم که گوگل برای یک صفحه فرود مناسب تبلیغ می کند ، شفافیت است.

سایت شما قبل از درخواست مقدار کمی اطلاعات کاربر ، باید اطلاعات مناسب و کاملی در مورد محصول یا خدمات شما ، ویژگی ها و قیمت آن ارائه دهد.

اگر ویژگی ها یا قیمت های خود را در پشت فرم انتخابی پنهان می کنید ، گوگل به خاطر آن به شما ضربه می زند.

به کاربران دلیلی برای تبدیل بدهید. آنها را مجبور به تغییر نکنید و سپس دلیل آن را به صورت عقب گرد توجیه کنید.

صفحه فرود و  تجربه کاربری

صفحات فرود که کاملاً از بقیه سایت شما جدا شده اند ممکن است یک قیف خوب و بدون حواس پرتی به نظر برسد ، اما همچنین کاربران را تشویق نمی کند که در سایت شما بمانند.

به همین دلیل است که تبدیل صفحات فرود به بخشی از سایت شما ، با حداقل مسیریابی اولیه ، تبدیل می شوند .

علاوه بر این ، صفحات فرود شما – و سایر صفحات سایت شما – باید دارای قابلیت دسترسی به تلفن همراه باشند. بدین معنی که سایت و صفحات سایت باید برای موبایل و کاربران موبایل بهینه شده باشد. طراحی واکنش گرا باشد ، سرعت مناسب داشته باشد و اطلاعات مفید و کاملی داشته باشد .

بیگانه سازی جمعیت تلفن همراه ، هم برای نرخ تبدیل و هم برای رتبه جستجوی شما ، یک اشتباه بزرگ است.

چرا باید از توصیه های گوگل پیروی کنید؟

گوگل سالها صرف تجزیه و تحلیل وب و رفتار وب کرده است. آنها می دانند که اگر از دستورالعمل های آنها پیروی کنید ، یک پایه قوی برای یک قیف تبدیل قوی ایجاد می کنید.

شما می توانید در شک و تردید باقی بمانید ، اما هرچه بیشتر علیه قوانین گوگل قیام کنید ، جذب ترافیک جستجوی ارگانیک برای شما سخت تر خواهد بود .

بهبود صفحات فرود

گوگل چندین توصیه برای بهینه سازی و بهبود صفحات فرود شما دارد.

هر کاری که می توانید انجام دهید تا ارزش و ارتباط را در صفحه فرود خود قرار دهید. این بدان معناست که متن را در حول متنی که در تبلیغات خود استفاده کرده اید و در اطراف کلمه کلیدی  متمرکز کنید. این بدان معناست که اطلاعات مفیدی را که مستقیماً به محصول شما و کلمه کلیدی مربوط می شود ، ارائه دهید. در اصل ، همه چیز به یک چیز خلاصه می شود. ارائه اطلاعات لازم برای متقاعد کردن کاربر به دلیل نیاز آنها به محصول شما.

شفافیت را در سراسر صفحه فرود و سایت خود حفظ کنید. اطمینان حاصل کنید که کاربران می توانند اطلاعات تماس شما را در صفحه فرود یا از طریق صفحه ای که به راحتی قابل دسترسی است پیدا کنند. اطمینان حاصل کنید که هر زمان که اطلاعات شخصی را درخواست می کنید ، دلیل نیاز خود را توضیح می دهید. مطمئن شوید که پیوندهای حمایت شده یا تبلیغات وابسته به وضوح مشخص شده اند. اطمینان حاصل کنید که چیزی را از مشتریان احتمالی خود پنهان نمی کنید.

حرکت در سایت خود را آسان کنید. یک صفحه فرود جداگانه انتخاب را کاهش می دهد ، اما به رتبه شما آسیب می رساند. کار کنید تا بتوانید پاسخ سوالات خود را تا حد امکان برای کاربران آسان کنید. اگر آنها نمی توانند آن را در خود صفحه فرود پیدا کنند ، مطمئن شوید که به وضوح به صفحه ای پیوند داده اید که اطلاعات در آن یافت می شود. از استفاده از پنجره های بازشو به عنوان هر چیزی غیر از مبدل های خروجی خودداری کنید.

مطمئن شوید که صفحه فرود شما به سرعت بارگیری می شود. بیشتر از این

پس از یک جستجوی طبیعی ، یک صفحه فرود PPC باید به سرعت بارگیری شود. اگر بارگیری صفحه شما بیش از یک ثانیه طول بکشد ، کاربران به سرعت باز می گردند و شما با کلیک روی پول هدر می دهید.

همچنین باید مطمئن شوید که از خط مشی های تبلیغاتی گوگل پیروی می کنید ، در غیر این صورت خطر حذف کامل شما از سیستم های PPC آنها وجود دارد.

ایجاد پاپ صفحه فرود

این بدان معنا نیست که صفحه فرود شما چیزی بیش از یک پست وبلاگ آموزنده در وب سایت است . شما می توانید طرح و اطلاعات عادی خود را برای ایجاد یک صفحه فرود قدرتمند که هنوز به وضوح بخشی از وب سایت شما است بدون تقلب از محتوا ایجاد کنید.

هدف یک صفحه فرود این است که یک قیف واحد برای تبلیغات شما باشد. هرچه مقصد کاربر بیشتر باشد ، مخاطبین شما بیشتر تفکیک می شوند و اندازه گیری میزان ترافیک و تبدیل های شما سخت تر می شود. تنها از طریق صفحه فرود می توانید کاربران خود را با خیال راحت بین کسانی که بلافاصله علاقه مند هستند و کسانی که می خواهند بیشتر بدانند ، ثبت نام کرده یا خرید خود را به تأخیر بیندازید تقسیم کنید.

در سمت خوب گوگل باشید ،  از سئو کلاه سفید استفاده کنید و قیف فروش خود را بهینه کنید . استانداردهای کیفیت و شفافیت بالا را حفظ کنید و مطمئناً نرخ تبدیل خود را افزایش می دهید.

دیدگاه‌ خود را بنویسید