استفاده از بازاریابی درونگرا Inbound Marketing برای بهبود وب سایت شما

می‌توان فرض کرد که همه کسب‌وکارها می‌خواهند وب‌سایت‌هایی داشته باشند که بسته‌بندی مناسب و آموزنده و در عین حال در دسترس و آسان برای استفاده داشته باشند. ما چگونه می توانیم به این دست پیدا کنیم؟ ابتدا باید بفهمیم که بازاریابی درونگرا چیست. اساساً، این یک استراتژی است که به شدت بر جذب مشتری متکی است که به عنوان سرنخ نیز شناخته می شود. این کار از طریق محتوای تولید شده توسط شرکت انجام می شود تا از دیگر بازاریابان سرنخ را بدست آورید. نمونه هایی از محتوای بازاریابی درونگرا پست های وبلاگ و اینفوگرافیک ها هستند. یکی از راه های افزایش ترافیک استفاده از لینک های ورودی است که دید در موتورهای جستجو را بهینه می کند.

اگر به دنبال کمک در این زمینه هستید، وب برتر را بررسی کنید زیرا ما تیم هایی داریم که در بازاریابی دیجیتال و توسعه وب سایت تخصص دارند.

فروش محور بودن

مهم است که طرز فکر خود را تغییر دهید که وب سایت شما فقط یک ابزار بازاریابی دیگر است. در واقع، بیش از هر چیزی یک ابزار فروش است. وب سایت شما در واقع کارآمدترین فروشنده شماست. به صورت شبانه روزی در دسترس است و به حداقل نگهداری نیاز دارد. علاوه بر این، می‌تواند به عنوان مرکزی برای جمع‌آوری داده‌های مشتریان شما برای افزایش فروش بیشتر باشد.

شما می توانید این کار را با اطمینان از اینکه تیم فروش شما نیز وب سایت شما را در همین راستا می بیند، انجام دهید. آنها باید درک کنند که وب سایت شما به دلیل بازدیدکنندگانش مفیدترین منبع است. اطمینان حاصل کنید که تیم فروش شما هر روز در سایت هستند تا با پاسخ دادن به سوالات در سایت نظرات خود را ارائه دهند.

مشتری محور بودن
یکی از مهمترین موارد در هنگام ایجاد و نگهداری یک وب سایت این است که مطمئن شوید که مشتری و کاربر پسند است. نشان داده شده است که تقریباً 70٪ از تصمیمات مشتری معمولاً قبل از نزدیک شدن به یک نماینده فروش گرفته می شود. به این ترتیب، بسیار مهم است که با مشتریان رابطه ای مبتنی بر اعتماد داشته باشید. چطور می تونی این کار رو بکنی؟

ارزش ارائه دهید و مختصر باشید: در وب سایت شما، هر صفحه مکان، پیوند یا کلمه باید وجود داشته باشد زیرا می تواند به تجربه مشتری شما ارزش بیافزاید. مشتریان می خواهند از وب سایت شما به خوبی مطلع شوند و وقت خود را تلف نکنند.
از ابزارهای ویدیویی استفاده کنید: گنجاندن عناصر ویدیویی در وب سایت شما می تواند ضمن ارائه اطلاعات و سرگرمی، اعتماد مشتریان شما را ایجاد کند.
کاری کنید که مشتری احساس مهم بودن کند: در زبان مورد استفاده در وب سایت خود، روی مشتریان و آنچه می خواهند تمرکز کنید. این کار را با استفاده از عبارات “شما” در مقابل جملات “ما” و “ما” جمعی انجام دهید. مشتریان می خواهند احساس خاصی داشته باشند.
تمرکز بر تجربه محور بودن
این روش مکمل مشتری محور بودن است اما به همان اندازه مهم است. همیشه باید با کاربران همانطور رفتار کنید که اگر بخواهند وارد یک فروشگاه فیزیکی شوند با آنها رفتار می کنید. آنچه مشتریان می خواهند این است که در کمترین زمان ممکن آنچه را که در وب سایت شما نیاز دارند به دست آورند. آنها باید در انتخاب محصول مورد نظر خود سهولت پیدا کنند و این کار را می توان با طراحی وب سایت شما مطابق با آنچه که برای مشتریان شما برجسته است انجام داد. اطمینان حاصل کنید که وب سایت شما سازماندهی شده و عاری از شلوغی است تا مشتری شما بتواند دقیقاً آنچه را که نیاز دارد با حداقل تعداد کلیک دریافت کند.

دیدگاه‌ خود را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *