نمونه کار طراحی سایت

نمونه طراحی سایت شخصی

امروز بیشترین در خواست را برای طراحی سایت های شخصی را داریم . افراد برای معرفی خود و توانائی هایی که دارند تمایل دارند ، سایت شخصی و بنام خود داشته باشند. با طراحی سایت شخصی حرفه ای شما می توانید به راحتی در برند سازی شخصی گام بردارید .

نمونه کار طراحی سایت شخصی و حرفه ای : لینک به سایت خانم اکبریان

نمونه طراحی سایت فروشگاهی

وب سایت های فروشگاهی برای فروش آنلاین و حتی دریافت وجه به صورت آنلاین طراحی می شوند . این وب سایت های فروشگاهی باید بتوانند محصولات را به خوبی معرفی و با داشتن رابط کاربری زیبا جذاب و با تجربه کاربری دلنشین مخاطبان را ترغیب به خرید بکنند . طراحی سایت های فروشگاهی با وردپرس و سی ام اس های اختصاصی برای طراحی فروشگاه مانند اپن کارت – پرستاشاپ و مجنتو انجام می گیرید .

طراحی سایت پکزی پک ، این فروشگاه به صورت اختصاصی و با افکت های مناس و زیبا و گرافیک اختصاصی طراحی شده اس . به جرات می توان گفت ، هیچ سایت فروشگاه در اینترنت شبیه آن نیست و طراحی آن منحصر بفرد می باشد .

لینک وب سایت فروشگاهی پکزی پک

نمونه طراحی سایت معرفی محصول

همیشه سایت حرفه ای نباید سایت های پیچیده ای باشند . گاهی انتظارات ما سئو بالا، راحتی در دسترسی مطالب و سرعت لود صفحات می باشد . ما در نمونه کارهای طراحی سایت نمونه های فراوانی در این مورد داریم . دو تا از آنها را معرفی می کنیم .

لینک وب سایت فروش چوب پلاست برتر : https://woodplast.xyz

لینک وب سایت ساخت آلاچیق و سازه های باغی : https://www.alachighco.ir

نمونه کار طراحی سایت شرکتی حرفه ای

امروز تمامی شرکت های از طراحی سایت استفاده کرده و داستان خود را بازگو می کنند و در سایت های شرکتی ، معرفی مجموعه و تخصص های موجود ، معرفی خدمات و محصولات مد نظر می باشد . در سایت های شرکتی باید خدمات به صورت کامل توضیح داده شود . مخاطبان از طریق سایت می توانند با محصولات یا خدمات آن شرکت آشنا شوند . نوع طراحی حرفه ای در سایت های شرکتی می تواند به اعتماد مخاطب از شرکت بیافزید . نباید فراموش کرد که در دنیای امروز بیشتر آشنایی مخاطبان با مجموعه ها از طریق سایت انجام می گردد و یک سایت باید بتواند نماینده شایسته از اعتبار و تخصص یک شرکت باشد .

نمونه کار طراحی سایت شرکتی سپهر آریا : https://www.sepehrariaco.ir

طراحی سایت پکزی : http://www.packzy-hounam.ir

نمونه سایت شرکتی دو زبانه

برخی از شرکت های ایرانی ، دفاتری در خارج از ایران دارند و یا  طرف تجاری آنها خارجی می باشد . نمونه ذکر شده در زیر یک نمونه سایت شرکتی به زبان انگلیسی می باشد .

گروه تجاری راینافر : https://www.rynafer.co

دیدگاه‌ خود را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد.